Czym się kierować przy wyborze perfum damskich?

Ocena
0.00

Każda osoba ceni sobie piękny zapach perfum czy wody toaletowej. Różnią się one przede wszystkim intensywnością. Mężczyźni wybierają silne akcenty, a kobiety bardziej subtelne. W skład perfum czy wód toaletowych mężczyzn wchodzi drzewo herbaciane, bryza morka i zioła, a w skład damskich motywy kwiatowe i cytrusowe, które nadają im słodki zapach. Niezależnie od różnic zapachów, posiadają one wspólną mieszankę, która nadaje oryginalnego akcentu.

Jak wybierać perfumy?

Pomimo tego, że damskich perfum w sklepach jest bardzo dużo, kobiety zwykle wiedzą, jaki zapach jest ich ulubionym i podkreślającym osobowość. Nie muszą spędzać wiele czasu, aby znaleźć go na półce w drogeriach z kosmetykami. Z kolei panie wypatrujące czegoś nowego czy też prezentu, będą musiały poświęcić więcej czasu na poszukiwania w sklepie. Najlepiej sprawdzić i powąchać kilka rodzajów perfum, ale nie wszystkie na raz. Po kilku próbach warto postawić na zapach ziarenek kawy, który pozwala oczyścić węch. Takie ziarenka najczęściej znajdują się w drogeriach do dyspozycji klientów, na półce obok perfum. Dobrym rozwiązaniem jest także poproszenie ekspedientki o próbki perfum, które nas interesują.

Które zapachy perfum wielbią kobiety?

Panie wybierające perfumy zwracają dodatkowo uwagę na opakowanie, a także kształt flakonika. Oprócz tego chcą podkreślić swoją indywidualność, więc z konkretnym aromatem muszą czuć się odpowiednio. Kobiety najchętniej stawiają na kompozycje owocowo-kwiatowe. Konkretna, silna i pewna siebie kobieta wybierze mocny i wyrazisty zapach. Tymczasem delikatna oraz wrażliwa użyje subtelnych, oraz delikatnych perfum.

Perfumy interesującym pomysłem na prezent?

Kobiety używają perfum, które pokazują ich osobowość i charakter. Pomysł na prezent, jakim są perfumy, będzie fenomenalny. Jeżeli chcemy podarować perfumy osobie, którą dobrze znamy, to w wyborze odpowiedniego zapachu nie powinno być problemu. Gorzej, jeśli wybieramy prezent dla kogoś, kogo słabiej znamy. W takim przypadku idealnym rozwiązaniem będzie karta podarunkowa. Dzięki niej obdarowana osoba sma kupi ulubiony zapach.

Kategoria: Moda i uroda
Data dodania:
Oceń Artykuł
Tagi
Komentarze
0

Brak komentarzy

Dodaj Komentarz
Artykuły z tej kategorii
Jak dbać o pierścionek z szafirem?
Data dodania:
  • 0.00
  • 0
Co rozumieć pod pojęciem wampirzego liftingu?
Data dodania:
  • 0.00
  • 0